RADEXA
NABÍDKA
 radexa
  O firmě  
  Regulační odchyty
městských holubů
 
  Rizikové kácení
a ořezy stromů
 
  Pracovní/montážní plošina "21m" (práce, půjčovna)  
  Horolezecké práce ve výškách  
  Ochrana budov proti
holubům - vlaštovkám - jiřičkám
 
  Stavební a zednické práce  
  Deratizace  
  Dezinsekce  
  Dezinfekce  
  Úklidové práce  
  Fotogalerie  
  Reference  
  Kontakt  
       
OCHRANA BUDOV PROTI HOLUBUM, VLAŠTOVKÁM A JIŘIČKÁM

 
 

Ochrana budov proti holubům, vlaštovkám a jiřičkám : 

1. instalace hrotového systému "COLUMBEX" 

jedná se o vysoce účinný systém, zabraňující dosedání holubů na fasády domů, na okapy apod. Systém je vyroben v kombinaci plastu a nerez kovu a instaluje se pomocí silikonového tmelu přímo na inkriminovaná místa. Účinnost této metody je stoprocentní a záruka na provedené dílo je 5 let.
 
2. instalace speciální ochranné sítě

jedná se rovněž o vysoce efektivní metodu v boji proti holubům. Síť je vyrobena z vysoce odolné tvrzené bavlny, zbarvení sítě nikterak nenaruší vzhled budovy a ze strany Státního památkového ústavu je tento ochranný systém plně respektován. Samotná instalace se provádí buďto za pomocí profesionálního horolezce nebo pomocí plošiny. Záruka na provedené dílo je rovněž 5 let. 

Odchyty zvířat na základě odborné způsobilosti firmě vlastní provádíme odchyt "synantropních,volně žijících a toulavých zvířat", zejména přemnožených holubů ve městech,dále toulavých koček a psů apod. Po základním monitoringu firma provede instalaci odchytových klecí, popř.odchytových sítí a dochází k průběžnému či jednorázovému odchytávání.O průběhu jakož i o výsledku odchytových prací je zákazník pravidelně informován.

Odchyt městských holubů za účelem snížení jejich populace je jediným a nejefektivnějším způsobem v boji proti jejich přemnožení. V případě zájmu firma provede ornitologické pozorování za účelem zjištění stavu populace městských holubů a vypracuje kompletní Projekt odchytu včetně Cenové nabídky.

1
Ošetření lodžií na sídlišti Osvobození ve Vyškově
1
Střecha Vysoké školy Logistiky v Přerově